Meie kohta

Global Industrial Machinery Cluster

blue background

Meie oleme seadmekaubanduse tulevik

GINDUMAC
GINDUMACIST
Meist

MEIE ETTEVÕTE


GINDUMAC tähistab Global Industrial Machinery Clusterit ja on juhtiv ettevõte rahvusvahelisel kasutatud masinate kauplemise turul. Tegutseme ülemaailmselt laia kasutatud masinate ekspertide võrgustikuga ning kontoritega Saksamaal ja Hispaanias. Meie enam kui 30 töötajaga rahvusvaheline meeskond on pühendunud maailma mastaabis masinakaubanduse tuleviku kujundamisele.

Ostame ja müüme kasutatud masinaid metalli- ja plastitöötlemistööstusest. Keskendume kasutatud tööpinkidele, kasutatud lehtmetalli masinatele, kasutatud plasti töötlemise masinatele, kasutatud automaatikaseadmetele ning erinevate rahvusvaheliste tootjate täiendavatele masinatüüpidele.

Digitaalettevõttena kasutame meie ülemaailmsete kaubandustoimingute jaoks tipptasemel tehnoloogiat ja andmepõhiseid lahendusi, et tagada müüjate ja ostjate parimad võimalikud turuhinnad.

Example of used industrial machines to buy and sell

MEIE TEENUSED


Kohandatud teenustena, mis on spetsiaalselt välja töötatud rahvusvahelise kasutatud masinate turu jaoks. Pakume täisteenust logistikat, sealhulgas kasutatud masinate ettevalmistamist, laadimist ja transporti.

MEIE LUBADUS


Meie lubame, et muudame kasutatud seadmetega kauplemise õiglaseks, läbipaistvaks ja majanduslikult mõistlikuks ettevõtmiseks. Kui soovite müüa või osta, pakume teile algusest lõpuni täisteenindust: teie keskendute oma äritegevusele, meie hoolitseme ülejäänu eest! Me nimetame end “One Group, One Movement”, loob seadmekaubanduse tulevikku.

The used machinery movement

MEIE KONTORID


Maailm on koht, kus me tegutseme. Saksamaalt – kontoritega Kaiserslauternis ja Ludwigsburgis –, Hispaaniast – kontoritega Barcelonas ja Vitoria-Gasteizis. Ostame ja müüme kasutatud masinaid kogu maailmas.

SAKSAMAA

LOADING ..

HISPAANIA

LOADING ..

LOADING ..

MEIE TIIM


Meie ettevõtte põhiväärtus on meie meeskond! Töötame iga päev täieliku energia ja pühendumisega, et rajada seadmekaubanduse tulevikku. Meie meeskond koosneb paindlikest ja edumeelsetest inimestest, kellel on majandus-, inseneri- või arvutiteaduse taust, mis tähendab, et oleme globaalse tegevuse jaoks hästi varustatud.

Vaadake siin meie juhatuse liikmeid, kes juhivad globaalseid GINDUMACi operatsioone.

Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

Co-CEO / Managing Partner

d.kaiser@gindumac.com
Benedikt Ruf

Benedikt Ruf

Co-CEO / Managing Partner

b.ruf@gindumac.com
Borja Garcia Lomba

Borja Garcia Lomba

Head of Inventory & Pricing

b.garcia@gindumac.com

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Kui jätkate meie veebisaidi kasutamist küpsisesätteid muutmata, siis nõustute meie küpsisepoliitikaga.  Klõpsake siin kui soovite rohkem teavet.

LÜLKAKEkinnitage