Industrial Machinery Background

MÜÜGE OMA SEADE PARIMA VÕIMALIKU HINNAGA

SEADME ANDMED

3 sammu oma seadme müümiseni

SAATKE MÜÜGIPÄRING

SAAGE OSTUPAKKUMINE

ME OSTA TEIE MASINA!

Mida tootjad meie kohta ütlevad?

GINDUMACIGA müüsin oma masina kiiresti ja hõlpsalt. GINDUMAC kandis hoolt kõige eest alates tasuta kvaliteedikontrollist kuni seadme äratoomise hetkeni ja ma sain seadme kiiresti ning hea ja õiglase hinnaga ostetud. Soovitan soojalt!
-MHF Martin Halbgewachs GmbH & Co. KG – Funken Formen Fräsen
Viimaste aastate jooksul on konkreetsete vajaminevate kasutatud masinate ostmisprotsess minult alati suurt ajalist panust nõudnud. GINDUMACIGA koostööd tehes saan aga keskenduda oma põhitegevusele. Nemad teevad ära kogu töö uurimisest kuni paigalduseni välja, mis minu jaoks elu palju lihtsamaks teeb.
-Murat Yildirim, tegevjuht, DTS GmbH – Diamond Tooling Systems
Meie jaoks on oluline, et meil oleks usaldusväärne partner, kes toetaks meid meie hariduskeskuses kasutatavate tööstusmasinate ostmisel ja müümisel. Juba oma esimesel kokkupuutel GINDUMACIGA müüsime ühe oma CNC-seadme kiiresti ja väga hea hinnaga. Sellest ajast peale oleme tulevaste projektide alal pidevalt koostööd teinud.
-Harry Laufer, tegevdirektor, TÜV Nord Bildung Saar GmbH

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Kui jätkate meie veebisaidi kasutamist küpsisesätteid muutmata, siis nõustute meie küpsisepoliitikaga.  Klõpsake siin kui soovite rohkem teavet.

LÜLKAKEkinnitage