Masinakategooriad

Metalli- ja plastitöötlusmasinad

blue background

Oleme globaalsed eksperdid kasutatud tööpinkide, lehtmetallimasinate, survevalumasinate ja automaatikaseadmete valdkonnas.

GINDUMAC
Masinakategooriad

Masinakategooriad


Keskendume GINDUMACIS müügile neljas peamises kasutatud masinate kategoorias, milleks on kasutatud tööpingid, kasutatud lehtmetallimasinad, kasutatud survevalumasinad ja kasutatud automaatikaseadmed.

Näide tööstuslikest kasutatud masinatest, mis on müügil

Tööpingid

Kasutatud tööpinkide kategoorias ostame ja müüme mitmesuguseid masinakaubamärke ja -mudeleid, mille on valmistanud suuremad rahvusvahelised OEM-id, näiteks DMG Mori, Mazak, HAAS või + GF+ ja ka spetsialiseeritud piirkondlikud OEM-id. Meie masinaportfell esindab rakenduste põhivaldkondi, näiteks freesimine, treimine, puurimine või erodeerimine.

Näide tööstuslikest kasutatud masinatest, mis on müügil

Lehtmetall

Oleme spetsialiseerunud kaubandusele kasutatud lehtmetallimasinatega, mida on tootnud mitmed globaalse ja piirkondliku jaotusvõrguga OEM-id, nagu Trumpf, AMADA, Bystronic või Muratec. Meie tooteloendist võite leida mitut tüüpi metallivormimisrakendust alates laserlõikamisest kuni stantsimise või mehaanilise lõikamiseni.

Näide tööstuslikest kasutatud masinatest, mis on müügil

Plastide töötlus

Kasutatud plastitöötlusseadmed on üks meie põhikategooriatest. Ostame ja müüme kasutatud plastitöötlusseadmeid, mis on toodetud selliste OEM-ide poolt nagu KraussMaffei, ENGEL, Arburg või Battenfeld. Kui otsite meie tooteloendist survevaluseadmeid, leiate erinevaid kaubamärke, mudeleid ja valmistusaastaid.

Näide tööstuslikest kasutatud masinatest, mis on müügil

Automatiseerimisseadmed

GINDUMAC pakub lahendusi ka automaatikaseadmete valdkonnas. Sirvige tooteloendit, et leida erinevaid lineaarseid, liigendatud ja külgsisendiga robotitüüpe ja -kaubamärke. Laiendame pidevalt oma tooteportfelli erinevate kasutatud automatiseerimisseadmetega erinevatelt OEM-idelt, nt Kuka, ABB, FANUC või Yaskawa.

Näide tööstuslikest kasutatud masinatest, mis on müügil

Puidutöötlemismasinad

Kasutatud puidutöötlemismasinate kategoorias ostame ja müüme mitmesuguseid masinamärke ja -mudeleid alates suurtest rahvusvahelistest OEM-ettevõtetest, nagu HOMAG, BIESSE või SCM, kuni spetsialiseerunud piirkondlike OEM-ettevõteteni. Meie masinaportfell esindab peamisi rakendusvaldkondi, nagu freesimine, puurimine, saagimine või servatöötlus.

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Kui jätkate meie veebisaidi kasutamist küpsisesätteid muutmata, siis nõustute meie küpsisepoliitikaga.  Klõpsake siin kui soovite rohkem teavet.

LÜLKAKEkinnitage