Masinavaade BUSELLATO Jet Optima T5  vasakult

BUSELLATO Jet Optima T5

BUSELLATO - Jet Optima T5

2018

85.000 €

gindumaci hinnakiri
(Ex works)
küsige ametlikku pakkumist
Külastage masinat
tehke vastupakkumine
Laadi PDF alla

Kas teil on lisaküsimusi? Võta meiega ühendust!

sales contact

Borja Garcia

+34 679 019 350

b.garcia@gindumac.com

whatsapp
Võtke ühendust Whatsappis
Kuva algkeeles

See Busellato Jet Optima T5 puidutöötlemismasin on toodetud aastal 2018. Sellel on 5-teljeline.

Ülevaade

 • kaubamärk: BUSELLATO
 • aasta: 2018
 • MUDEL: Jet Optima T5
 • rakenduse tüüp: Puidutöötlemismasinad
 • Asukoht: Ungari
 • seadme tüüp: Wood
 • saadavus: Kohe
 • GINDUMACI ID: HU-WOO-BUS-2018-00001

Tehniline teave

Põhiajam

 • Telgede arv: 5

Lisainformatsioon

  Lisainformatsioon

  • - Masina aksiaalne Z-telje töökõrgus on 180 mm. Telje tegelikud asukohakiirused on järgmised: X-telg: 70 m/min Y-telg: 60 m/min Z-telg: 30 m/min Põhiomadused on järgmised: Integreeritud CAD peegeldus-, pööramis-, kordusfunktsioonidega jne. süsteem võimaldab masinat reaalajas juhtida. Toorikute 2D ja 3D esituste kuvamine. Parameetriline programmeerimine, mis võimaldab kasutada matemaatilisi, trigonomeetrilisi, pöördtrigonomeetrilisi ja loogilisi valemeid koos 300 muutujaga nende valemite täitmiseks. Horisontaalsete ja vertikaalsete vaadete vaatamine ja pööramine. Lihtne ja multifunktsionaalne programmeerimine mitmes vaates. Automaatne kiiruse reguleerimine tööriista kaasamiseks. Automaatne tööriista raadiuse korrigeerimine. Kõrgema taseme programmeerimine (If-End-If) makrodega. Graafiline abi masina programmeerimisel. Programme saab hõlpsasti üle vaadata, kasutades funktsiooni "eelvaade". Tööriista parameetrite otsimine programmist. Tööriistateegi sätete graafiline esitus. Redigeerimine piki kõveraid ja kaare märkide kõrguse, vahede, reavahe ja tähtede vahe jaoks. 2D simulatsioon ja tsükliaegade arvutamise tarkvara. Programmide loendite kordamine ja kohandatud programmide täitmine. Tööraja optimeerimine töötlusoperatsioonide vahel. Spindli pöörlemissageduse ja agregaatide positsioonide kuvamine. DXF-failide importimine ASCII-vormingusse. ISO tekstifailide import. Programmeeritud toorikute trükkimine ja graafiline trükkimine ISO koodidega. Käsitsi ja masina diagnostikafunktsioonid koos reaalajas remondisoovituste ja graafilise abiga. "Hoia" funktsioon koos turvamatiga. Kontroller ja diagnostika konspektid masina lihtsamaks kasutamiseks. Toitekiiruse automaatne vähendamine, mis põhineb inverteri tööl. Automaatne töökiiruse juhtimine marsruudi optimeerimisega. Masina varustusse kuuluvad: Elektrokeevitatud masinaraam ja liikuv konsool tugevdatud ribidega terassulamist plaatidega, mis on eriti tugevdatud kõige koormatud kohtades. X-telje nihe saavutatakse kumera kumera hammaslati ja hammasratta kontakti kaudu. Y-telje liikumist hõlbustavad kuulkruvi spindlid. Z-telje liikumist hõlbustavad kuulkruvi spindlid. 5-teljeline "JET 5" vesijahutusega pea HSK 63 tööriistaklambriga, B: +185° kuni -95°, C: +/- 360°. Tööpind: 3050 x 1250 mm. Puuripea 18M (8X + 5Y), 6 horisontaalpuuri (4X - 2Y), ketassaag: 120 mm. Lineaarne 10-tööriistaga HSK 63 tööriistasalv. Ringikujuline 12-tööriistaga HSK 63 tööriistasalv. Windows operatsioonisüsteemiga arvutikonsool, 17" LCD monitor. Genesis Evolution masinajuhtimistarkvara. Jet Cad juhtimistarkvara. 90 m3/h vaakumpump. "SC" elektroodi spindel 11 kW – kiirus 20 000 p/min HSK. Automaatne tsentraliseeritud määrimissüsteem. Tsentraliseeritud väljatõmme punkt. 6 "IMC" tala. 6 vaakumtopsi mõõtmetega 80x155 mm. 6 vaakumtopsi mõõtmetega 55x155 mm.

*näidatud andmete ja tegelike väärtuste vahel võib esineda erinevusi, seda peaks kinnitama müügiesindaja.

Teie kontohaldur:

Borja Garcia

Borja Garcia on üks meie masinakaubanduse eksperte ja on teie otsene kontakt lisaküsimuste korral masina kohta. Võite temaga ühendust võtta.

võtke ühendust

Maksetingimused

 • Ettemakse

 • icon

  Varade rahastamine

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Kui jätkate meie veebisaidi kasutamist küpsisesätteid muutmata, siis nõustute meie küpsisepoliitikaga.  Klõpsake siin kui soovite rohkem teavet.

LÜLKAKEkinnitage